top of page

Alto'ya hoş geldiniz

Motorlu & Jeneratör Tamir
Hakkımızda

 

Uzun yıllara dayalı sektör tecrübesi ve dinamik ekibi ile teknolojik yenilikleri takip eden ve uygulayan ALTO, birbiri ile bağlantılı dört iş kolunda hizmet vermektedir.

1:İş ve inşaat makinaları alım, satım, kiralama hizmetleri

2:İş ve inşaat makinaları orjinal ve oem yedek parça satışı 

3:Yüksek kaliteli dizel jeneratör, Işık kuleleri, Doğalgazlı jeneratör, Marine jeneratör, ve Özel Jeneratörler satış ve kiralama

4:Ağır Vasıta, Otomotiv ve İş Makinaları için yedek parça üretimi.

 

“Güvenilir çözüm ortağı” olarak ünümüzün karşılığını ödeyerek, son derece yetenekli teknik ekibimiz ve güçlü müşteri desteğimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve en yüksek performansı sağlayan en iyi çözümleri bulma esnekliğini her zaman ortaya koyuyoruz.

traktörler
Misyonumuz

 

Siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olmak, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ihtiyaç duyulan ürünleri ve hizmetleri eksiksiz,zamanında sunmaktır.

Vizyonumuz

 

Güvenilir, kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle, güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, deneyimli ve dinamik kadromuzla teknolojik yenilikleri takip eden ve gelişen standartları ile tercih edilen kurumu olmaktır.

bottom of page